Temat: Tenis ziemny
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 23.01.2014, 15:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Chyba że ten przegrany w półfinale jest reprezentantem narodu, którego reprezentant jeszcze nigdy w półfinale nie grał. Patrz Fibak, znasz takiego? Wygrał kiedyś turniej wielkiego szlema?

Dzień czasu to mało na regenerację zwłaszcza po takim meczu jak z Azarenką. Wiadomo ze była szansa, ale będzie jeszcze nie jedna. Ranking już jest lepszy niż rok temu.
No wiec dokładnie o tym mowie. Osoba wykreowana na niewiadomo kogo z braku laku. Tak jak Wawrzyniak jest najlepszym LO w kraju. W skali globalnej taka osoba nie znaczy nic. Może być co najwyżej tytułowana "były tenisista" , "były piłkarz".
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując