wolfy napisał(a):

Co więcej - widać że nasi trzymają rękę na pulsie, bo podpisali go tylko na półtora roku 
.
|
hehe. no ba.
W ogóle ten temat powinien zmieć nazwę na "smiech przez łzy czyli nasza polityka transferowa" bo tak ona wygląda.
Ale że weszło żadnej relacji nie zrobiło...jestem zażenowany normalnie.Jak kupią koguta do Legii to będą LIVE z każdego kurnika robić.