Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67125
Stary 23.01.2014, 15:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Co więcej - widać że nasi trzymają rękę na pulsie, bo podpisali go tylko na półtora roku
.
hehe. no ba.
W ogóle ten temat powinien zmieć nazwę na "smiech przez łzy czyli nasza polityka transferowa" bo tak ona wygląda.

Ale że weszło żadnej relacji nie zrobiło...jestem zażenowany normalnie.Jak kupią koguta do Legii to będą LIVE z każdego kurnika robić.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując