Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67122
Stary 23.01.2014, 15:29
szprotson napisał(a):Wyświetl post
najpierw sam zaopatrz się w kalendarz a dopiero potem doradzaj innym.

od sezonu 15/16 bedzie obowiązywał limit a teraz mamy 13/14
Co więcej - widać że nasi trzymają rękę na pulsie, bo podpisali go tylko na półtora roku

WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
P.S - w piękne słowa, o tym, że da nam dużo radości też nie wierzcie, bo chyba ostatnie sprawy z transferami w naszym klubie dały co poniektórym nauczkę.
Niby czemu? Jak strzeli kilka bramek i zaliczy parę asyst dzięki czemu wygramy jakieś mecze, to da nam sporo radości. Nie musi się do tego całować po łokciach.
Koleś chce grać i się wypromować. My potrzebujemy dobrego piłkarza za niewielkie pieniądze. Obie strony korzystają.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.01.2014 o godz. 15:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując