szprotson napisał(a):

najpierw sam zaopatrz się w kalendarz a dopiero potem doradzaj innym.
od sezonu 15/16 bedzie obowiązywał limit a teraz mamy 13/14
|
Co więcej - widać że nasi trzymają rękę na pulsie, bo podpisali go tylko na półtora roku
WISŁAZWE napisał(a):

|
P.S - w piękne słowa, o tym, że da nam dużo radości też nie wierzcie, bo chyba ostatnie sprawy z transferami w naszym klubie dały co poniektórym nauczkę.
|
Niby czemu? Jak strzeli kilka bramek i zaliczy parę asyst dzięki czemu wygramy jakieś mecze, to da nam sporo radości. Nie musi się do tego całować po łokciach.
Koleś chce grać i się wypromować. My potrzebujemy dobrego piłkarza za niewielkie pieniądze. Obie strony korzystają.