Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

Ale serio masz z tym taki problem, czy po prostu zobaczyłeś zdjęcie i oszalałeś z zawiści? Bo przyznam, że jak przeczytałem fragment o reklamie seksturystyki, to osłabłem.Tak, bo nasze biedne i czyste białogłowy to by same w życiu nie... Za dobrze się prowadzą
Chłopak walnął gafę, a niektórzy rozkręcają aferę jakby koszulkę podeptał. Ja tu widzę co najwyżej bezmyślność. Narobił sobie wstydu że majtek nie włożył, pewnie cała szatnia teraz z niego leje - i to by było na tyle... Nie zdziwię się, jak w najbliższym czasie znajdzie w szafce komplet bokserek.
Proponuję się nie nakręcać, a jak ktoś ma kompleksy... Wiecie, to nie jego wina. Genetyka.