Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 23.01.2014, 14:53
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję chłopakom za walkę i emocje którymi nas uraczyli! Wielka szkoda że nie udało się powalczyć o medale, ale patrząc na cele i zapowiedzi przed tym turniejem, czyli głównie ogrywanie młodszych zawodników przed ME za 2 lata to cel został osiągnięty. Sukces u panów,sukces u pań, oby to sie przełożyło na zainteresowanie tym sportem u młodego pokolenia i obyśmy w następnych latach też mogli przeżywać tyle emocjonujących spotkań co podczas tego turnieju.
Co do półfinałów to spotykają się cztery uznane marki i naprawdę ciężko wskazać faworyta,ale tak typuję że zwycięsko z tych potyczek wyjdą Francuzi i Chorwaci.

Widzę w finale jednak Danię, jak wiem ściany zawsze pomagają gospodarzowi

Szkoda, że nas nie ma w tej wielkiej czwórce, bo chyba nawet awans do półfinału dawał nam bezpośredni awans do MŚ w Katarze a teraz trzeba będzie się pomęczyć w eliminacjach a tam chyba takie ekipy jak Niemcy, Norwegia czy nawet Szwecja - czyli to nie będzie spacerek.

Dzięki za walkę i za emocję, długo nas prześladował pech, długo się męczyliśmy a przecież nie graliśmy fatalnie, źle czy beznadziejnie. Owszem zdarzały się nam przestoje, czy te nieszczęsne rzuty karne, albo przewagi które przegrywamy ale ogólnie to były dla nas dobre mistrzostwa. Odkryliśmy Piotra Chrapkowskiego, Kubę Łucaka, Michała Szybę czy olbrzyma Syprzaka. Ci chłopcy będą przyszłością tej kadry więc trzeba na nich dmuchać i chuchać.


Czeka nas jeszcze jeden mecz na tych mistrzostwach. Jutro podejmiemy w meczu o 5. miejsce Islandię.

EURO 2010, Austria. Mecz o 3. miejsce Polska - Islandia 26:29
Totalkredit CUP 2012, Polska - Islandia 31:31
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując