LuKaS TSW napisał(a):

Dziękuję chłopakom za walkę i emocje którymi nas uraczyli! Wielka szkoda że nie udało się powalczyć o medale, ale patrząc na cele i zapowiedzi przed tym turniejem, czyli głównie ogrywanie młodszych zawodników przed ME za 2 lata to cel został osiągnięty. Sukces u panów,sukces u pań, oby to sie przełożyło na zainteresowanie tym sportem u młodego pokolenia i obyśmy w następnych latach też mogli przeżywać tyle emocjonujących spotkań co podczas tego turnieju.
Co do półfinałów to spotykają się cztery uznane marki i naprawdę ciężko wskazać faworyta,ale tak typuję że zwycięsko z tych potyczek wyjdą Francuzi i Chorwaci.
|
Widzę w finale jednak Danię, jak wiem ściany zawsze pomagają gospodarzowi
Szkoda, że nas nie ma w tej wielkiej czwórce, bo chyba nawet awans do półfinału dawał nam bezpośredni awans do MŚ w Katarze a teraz trzeba będzie się pomęczyć w eliminacjach a tam chyba takie ekipy jak Niemcy, Norwegia czy nawet Szwecja - czyli to nie będzie spacerek.
Dzięki za walkę i za emocję, długo nas prześladował pech, długo się męczyliśmy a przecież nie graliśmy fatalnie, źle czy beznadziejnie. Owszem zdarzały się nam przestoje, czy te nieszczęsne rzuty karne, albo przewagi które przegrywamy ale ogólnie to były dla nas dobre mistrzostwa. Odkryliśmy Piotra Chrapkowskiego, Kubę Łucaka, Michała Szybę czy olbrzyma Syprzaka. Ci chłopcy będą przyszłością tej kadry więc trzeba na nich dmuchać i chuchać.
Czeka nas jeszcze jeden mecz na tych mistrzostwach. Jutro podejmiemy w meczu o 5. miejsce Islandię.
EURO 2010, Austria. Mecz o 3. miejsce Polska - Islandia
26:29
Totalkredit CUP 2012, Polska - Islandia
31:31