|
Dobrze by było, jakby ktoś podrzucił Smudzie aktualny atlas geograficzny z mapą polityczną Europy. Taką gdzie nie ma już ZSRR i Czechosłowacji. Przepisy się zmieniły i od przyszłego sezonu będzie mógł wystawić 3 zawodników spoza UE, za 2 lata jedynie dwóch a ten gotów jeszcze sprowadzać kolumbijskie Arboledy i Renifery z Peru.
Co do Stlicia - w praniu wyjdzie jaki to transfer, umowa krótka także fanom FM i transfermarkt ciężko będzie go sprzedać za kilka milionów ojro. Jak dla mnie priorytetem powinno być sprowadzenie defensywnego pomocnika.
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 23.01.2014 o godz. 14:35.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
|