Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21318
Stary 23.01.2014, 14:02
to zajebiste rzeczy cię bawią
ten perwol reprezentuje nasz klub a jak chce reklamować seksturystykę na haitańskich wioskach to niech to robi np. z koszulką w paski!

napisałem perwol podkreślam
z żadnej wielkiej litery o tym perwolu pisał nie będę, na szczęście nie było mi dane klepnąć mu piątki na wyjeździe
kto tam władny moze jebnąc mi bana
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując