KrzychooR napisał(a):

|
Wydawało mi się że zawodników na środek pola to ci u nas dostatek a tu kolejny przychodzi... Jeszcze się okaże że Stjepa wyląduje na obronie za Jove ;]
|
No rzeczywiscie - Gargula, Chrapek, Stjepa do obsadzenia 3 pozycji. Klopot bogactwa.