Akurat o formę to jestem spokojny,Franz się już za niego zabierze.
A o opierdalaniu się u Smudy raczej nie ma mowy. Stilic o tym wie a druga sprawa,że za bardzo ceni Franza jako trenera,żeby w chuja lecieć.
Świetny ruch,zarówno sportowo jak i marketingowo
