|
Ze sportowego punktu widzenia.. Jeżeli odpali przy Smudzie jak w Amice, to może być wzmocnieniem. Może.
Biała Gwiazda zobowiązuje, tu się zapierdala a nie stoi. Boisko go zweryfikuje, ale nie napalajcie za bardzo bo póki co nie wiadomo na co go stać.
P.S - w piękne słowa, o tym, że da nam dużo radości też nie wierzcie, bo chyba ostatnie sprawy z transferami w naszym klubie dały co poniektórym nauczkę.
Powtórzę jeszcze raz.. Gwiazda zobowiązuje ale nie ta na łokciach.
Co do kibicowskiego punktu, nie będę się wypowiadał i wszczynał dyskusji od nowa.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|