Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67108
Stary 23.01.2014, 13:04
Nie wierzyłem, ze to jednak sie potwierdzi. Super.

Ten transfer ma właściwie tylko jeden minus. To Stilic sam zadzwonił do Smudy wiec nikt w klubie nie myslal o przeprowadzeniu takiego transferu na taka pozycje.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując