Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67107
Stary 23.01.2014, 13:01
studio napisał(a):Wyświetl post
Zapakować w jakiś ozdobny karton czy wystarczy w szary?
Dorzućcie jeszcze Murawskiego i Slusario. Skrzynkę wódki na tydzień chyba nas stać . Żartowałem oczywiście.
A co do Manueli "Czarnej Perły" to tak łatwo sie go chyba nie pozbędziecie. Kto płacił by mu taka kasę ? W dodatku te jego smyranie paluszkiem po odbycie stało sie wręcz klubowym znakiem rozpoznawalnym w całej Polsce .
Odpowiedz cytując