studio napisał(a):

Zapakować w jakiś ozdobny karton czy wystarczy w szary?
|
Dorzućcie jeszcze Murawskiego i Slusario. Skrzynkę wódki na tydzień chyba nas stać

. Żartowałem oczywiście.
A co do Manueli "Czarnej Perły" to tak łatwo sie go chyba nie pozbędziecie. Kto płacił by mu taka kasę ? W dodatku te jego smyranie paluszkiem po odbycie stało sie wręcz klubowym znakiem rozpoznawalnym w całej Polsce

.