Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67105
Stary 23.01.2014, 12:41
"We Wronkach żal im dupe ściska, tak ich to boli."

Straszny ból dupy naprawdę ....

Tak samo jak z tym filmikem parę stron wyżej, gdzie niby Stilic nie szanuje kibiców bo przykłada rękę do ucha.

Straszne!

Ludzie doszukują się spisków tam gdzie ich nie ma, przekręcają wypowiedzi, węszą wszędzie podstępy przeciwko klubowi, dziwne że mi sie tu jeszcze chce zaglądać
Odpowiedz cytując