I dużym ułatwieniem dla samego Semira będzie to, ze poznał w jakimś tam stopniu nasz kraj, język, wie jakim stylem gra sie w ekstraklasie albo jego braku jak kto woli.
Ten cały Białoński ostatnio zaskakuje. Jako pierwszy przedstawia newsy związane z naszym klubem. Nie pamiętam dokładnie o co chodziło więc nie podam przykładów. Chyba ma jakieś dojścia.
EDIT:
Panie już piszczą.
„Nie ukrywam, że rozmawiałem z moją rodziną na temat tego, gdzie mógłbym grać. Wspólnie podjęliśmy taką decyzję, że będzie to Kraków, mimo że miałem propozycję m.in. z Holandii oraz z
Dynama Zagrzeb”