Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67098
Stary 23.01.2014, 11:58
I dużym ułatwieniem dla samego Semira będzie to, ze poznał w jakimś tam stopniu nasz kraj, język, wie jakim stylem gra sie w ekstraklasie albo jego braku jak kto woli.

Ten cały Białoński ostatnio zaskakuje. Jako pierwszy przedstawia newsy związane z naszym klubem. Nie pamiętam dokładnie o co chodziło więc nie podam przykładów. Chyba ma jakieś dojścia.

EDIT:

Panie już piszczą.

„Nie ukrywam, że rozmawiałem z moją rodziną na temat tego, gdzie mógłbym grać. Wspólnie podjęliśmy taką decyzję, że będzie to Kraków, mimo że miałem propozycję m.in. z Holandii oraz z Dynama Zagrzeb
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 23.01.2014 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując