Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67093
Stary 23.01.2014, 11:45
moim zdaniem bardzo dobry ruch, przyda się nam ktoś taki jak Stilic. Druga rzecz to fakt, że gość przychodzi na miesiąc przed startem ligi, także będzie miał czas na poznanie zespołu i zgranie. Swoją drogą jestem też ciekawy jak skonstruowany jest kontrakt w kontekście wcześniejszego lenistwa Stilica - 1,5 roku to niedługo, my wiadomo kasą nie sramy, a chyba nawet zaległości względem całego (?) zespołu (ktoś tu przytaczał prywatną rozmowę z Piotrkiem Brożkiem w tej kwestii), nie zdziwiłbym się, jakby Stilic najwięcej do podniesienia miał za wejściówki i gole asysty, które uwalniałyby większą kasę. podejrzewam że Wisła to nie szczyt jego marzeń sportowych i finansowych, a stary nie jest, więc na wyjazd jeszcze szanse ma
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując