luke1906 napisał(a):

Ciekawi mnie w tej całej sprawie jak się mają nasze ponoć ogromne problemy finansowe do zarobków nowego kopacza?
Niby zalegamy nawet juniorom, ale byliśmy w stanie skusić kolesia, który jak podejrzewam za czapkę gruszek na Ukrainie i w Turcji nie grał.
|
Podobno ma kontrakt na poziomie Małeckiego plus bonusy za przekroczenie 6 bramek i 6 asyst w sezonie.
Imho genialny ruch wymienić Małeckiego na Stilica. Chociaż bardziej brakuje nam def pomocnika i skrzydłowych niż playmakera, ale przypominam, ze Guła w Bełchatowie grał na skrzydle, więc spokojnie to można dobrze ustawić.
Szkoda, że sie kontuzje posypały (Boguski, Jovanovic) ale lepiej teraz niż w trakcie rundy, bo przynajmniej można to od razu inaczej poukładać. Jak Czekaj będzie zdrowy (marnie to widzę) to może być lepszy niż Jovanovic. Brakuje tylko zmiany za Boguskiego. Klaric?