Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67092
Stary 23.01.2014, 11:43
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawi mnie w tej całej sprawie jak się mają nasze ponoć ogromne problemy finansowe do zarobków nowego kopacza?
Niby zalegamy nawet juniorom, ale byliśmy w stanie skusić kolesia, który jak podejrzewam za czapkę gruszek na Ukrainie i w Turcji nie grał.
Podobno ma kontrakt na poziomie Małeckiego plus bonusy za przekroczenie 6 bramek i 6 asyst w sezonie.

Imho genialny ruch wymienić Małeckiego na Stilica. Chociaż bardziej brakuje nam def pomocnika i skrzydłowych niż playmakera, ale przypominam, ze Guła w Bełchatowie grał na skrzydle, więc spokojnie to można dobrze ustawić.

Szkoda, że sie kontuzje posypały (Boguski, Jovanovic) ale lepiej teraz niż w trakcie rundy, bo przynajmniej można to od razu inaczej poukładać. Jak Czekaj będzie zdrowy (marnie to widzę) to może być lepszy niż Jovanovic. Brakuje tylko zmiany za Boguskiego. Klaric?
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując