Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

chcę powiedzieć, że Xavi, totti a nawet Edi czego nie dane ci było zrozumieć nie muszą być demonami prędkości żeby dobrze poruszać się po boisku. Nie trzeba być sprinterem, żeby cały czas poruszać się bez piłki, fanie stali z sanoka.
Właśnie o grę bez piłki się czepiam w przypadku semirka. W dodatku ta jego technika swietna, tylko przez pół: lewa noga.
|
1. Daj mu zagrać u nas może? Wtedy sobie oceniaj.
2. Mógłbyś się na tyle wysilić, by imiona czy nazwiska piłkarzy (zwłaszcza naszych), czy nazwy miast pisać wielką literą
