Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

|
Na umiejętności piłkarskie składa się technika i motoryka. Piłkarz bez motoryki może być dobrym technikiem ale nie będzie dobrym piłkarzem.
|
hehe chcesz powiedziec ze Xavi lub Totti sa slabymi pilkarzami bo nie maja dobrej motoryki? na ciekawostke powiem Ci ze takiego Totti'iego to w biegu wyprzedziloby pol tego forum bo jest to pilkarz bardzo wolny
to moj ostatni wpis na temat tej polemiki,bo widze ze nie dociera. chcesz mi cos ogolnie udowadniac,jakas wiedze pilkarska ale szans nie masz,nie dzis nie jutro