|
Wygląda na to ,że transferu Stilicia nie wymyślił redaktor interii a przeczytał je na forum niejakiego maciusia. Tam ktoś to napisał kilkanaście godzin wcześniej(a mógł to przeciez wpisać tam pan redaktorek lub jego ciocia). Dziwnie podchwycony temat z marginalnego forum nieźle sie rozwinął. tak mi to na chwilę obecną wygląda. Mam nadzieję ,że się mylę.
|