Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1277
Stary 23.01.2014, 08:25
A'propos galerii byłem ostatnio pierwszy raz zobaczyć tą w Bronowicach.

Brzydszej i mniej praktycznej nie widziałem w życiu. Nie dość że 50% zajmuje Auchan, to jeszcze człowiek idzie długim korytarzem do końca i ... wraca tą samą drogą, oglądając te same witryny, jakaś masakra.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując