|
Nawet nie mam otwierać tego linku. Czytanie "Weszło!" szkodzi zdrowiu. Również psychicznemu.
Stanowski pewnie zobaczył zdjęcie i oszalał z zazdrości, bo nie widzę innego powodu żeby poruszać taką tematykę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.01.2014 o godz. 03:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|