Janusz napisał(a):

Jasne że silniejsza, ale ON tam raczej mało grał.
Od kilku lat pracuje w Poznaniu, ale znajomi od Lecha goscia wspominają na zasadzie: maił super sezon, potem dobry, potem słaby, a na ostatni to nawet nie mieli pretensji do trenera że na boisko go nie wpuszcza
Oby sie u Franka odrodził, życzmy sobie tego, bo potencjał ma. Niestety tylko lewa noga. Ale jak będzie w formie to lepiej niż Maor
|
Lech dwa razy gral w LE i w tych sezonach Stilic nalezal do najlepszych pilkarzy.W miedzyczasie sezon 2009/2010 zdobył z Lechem mistrzostwo Polski.Ostatni sezon zaczal swietnie, Lech miazdzyl wtedy rywali a on i Rudniev byli najlepsi i dopiero ta ostatnia runda sie skonczyla tak, ze pol skladu tam chyba odsuneli po zwolnieniu Bakero.Powiem ci tak moim zdaniem to Hamalainen jest duzo slabszym pilkarzem od Stilica, zreszta odkad stracili Stilica na rozegraniu w pucharach odpadaja z byle kim.Jedno jest pewne Stilic ma blysk i technike, naprawde mozna miec przyjemnosc z obserwowania go na boisku i tego co robi z pilka w tym towarzystwie, w naszej silowej lidze,wiem ,ze jest leniwy, ale on sie w tej lidze obroni umiejetnosciami czysto pilkarskimi.Jezeli go pozyskamy to bedzie duze wzmocnienie, porownywalne z Brozkiem w ataku.