Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
67068
23.01.2014, 01:25
Oby, może mu się będzie chciało, tym bardziej że ze Smudą się lubią.
ps
Tylko ja się boje Manuela, też się lubią
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez Janusz : 23.01.2014 o godz. 01:27.
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz