Janusz napisał(a):

Stilić z Lech poszedł do słabego zespołu silniejeszj ligi (Ukraina) ale we Lwowie kariery nie zrobił, w Turcji też.
Dynamika to nie piłkakrski parametr? A start do piłki, przyspieszenie?
|
W tym slabym zespole gra/gralo kilku reprezentantow Ukrainy, reprezentant Chorwacji czy brazylijczycy wyceniani na kilka milionow euro, na Ukrainie wystarczylo to na srodek ligi, w polskiej lidze te Karpaty z czasow Stilica zdobylyby mistrzostwo, on tam na poczatku gral bardzo dobrze, nawet Ukraincy robili skladanki na tube z jego akcjami.Gwarantuje ci , ze ta druzyna byla duzo silniejsza niz Wisla obecnie.