stalsanok1946 napisał(a):

|
gościu marna prowokacja, zajrzyj do jakiś książek bo widzę,
|
Z polskiego najchętniej : )
---
a zresztą niech ma chłopina zajęcie na ferie : )
drogi fanie sanockiej stali z czterdziestego szóstego roku:
nie wiem, jak w Sanoku, ale w Krakowie umiejętności piłkarskie dzielimy na techniczne i motoryczne (jak je tam nazwałeś fizyczne, niech będzie)
dodatkowo, w Krakowie nie mówimy, ze ktoś "wsiąka ligę" ale co kraina to rozrywka
a teraz propozycja transferowa dla sanockiej hordy:
http://www.youtube.com/watch?v=I5YhqiYAWu0
tutaj masz niedynamiczny ale fantastyczny nabytek do sanockiego dream teamu.