Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67064
Stary 22.01.2014, 23:51
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
gościu marna prowokacja, zajrzyj do jakiś książek bo widzę,
Z polskiego najchętniej : )

---

a zresztą niech ma chłopina zajęcie na ferie : )

drogi fanie sanockiej stali z czterdziestego szóstego roku:

nie wiem, jak w Sanoku, ale w Krakowie umiejętności piłkarskie dzielimy na techniczne i motoryczne (jak je tam nazwałeś fizyczne, niech będzie)
dodatkowo, w Krakowie nie mówimy, ze ktoś "wsiąka ligę" ale co kraina to rozrywka

a teraz propozycja transferowa dla sanockiej hordy:
http://www.youtube.com/watch?v=I5YhqiYAWu0
tutaj masz niedynamiczny ale fantastyczny nabytek do sanockiego dream teamu.
Powód: sanok : )
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 23.01.2014 o godz. 00:33.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując