marek2a napisał(a):

|
No to dziwne rzeczy tu zaczynam czytać . Rozwijając tę myśl nie powinniśmy kupować /kontraktowac zawodników zagrażających Chrapkowi , pewnie tez Brożkom ,Arkowi i Miśkiewiczowi itd... należy wzmacniać sie słabszymi?
|
Wzięło mnie na marzenia - do klubu trafiają piłkarze lepsi od wcześniej wymienionych

[ ok, już wracam na ziemię ]