Stelio napisał(a):

|
No właśnie... podejrzanie się to przeciąga a podpisać miał już dziś
|
Blonski po meczu Legia-Molde pisal, ze Traore juz rozwiazuje kontrakt z Gaziantersporem, bo jest dogadany z Legia.Lepiej byc ostroznym, bo tak naprawde to on jest jedynym zrodlem tej informacji, czakamy na Stilica a jezeli to kity, to nastepni beda Marcelo, Kalu Uche,Melikson...