|
Dziękuję chłopakom za walkę i emocje którymi nas uraczyli! Wielka szkoda że nie udało się powalczyć o medale, ale patrząc na cele i zapowiedzi przed tym turniejem, czyli głównie ogrywanie młodszych zawodników przed ME za 2 lata to cel został osiągnięty. Sukces u panów,sukces u pań, oby to sie przełożyło na zainteresowanie tym sportem u młodego pokolenia i obyśmy w następnych latach też mogli przeżywać tyle emocjonujących spotkań co podczas tego turnieju.
Co do półfinałów to spotykają się cztery uznane marki i naprawdę ciężko wskazać faworyta,ale tak typuję że zwycięsko z tych potyczek wyjdą Francuzi i Chorwaci.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|