Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67054
Stary 22.01.2014, 21:27
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Nie miałem internetu przez kilka dni i nie chce mi się kilka stron przeglądać, więc może ktoś w krótkich żołnierskich słowach mi wyjaśnić co dolega Stilicovi, że do nas podobno przychodzi ?
Łękotkę mu wycieli, czy co ?
Czy to tylko może przeciek kontrolowany, manewr marketingowy przed ogłoszeniem cen karnetów ?

Bo w sumie według mnie wielkim zawodnikiem (choć na polską ligę OK) nie był, ale do nas ostatnio nawet tacy nie przychodzą.
Więc gdzie jest haczyk ?

A tak na marginesie, było już jakieś oficjalne odwołanie hasła "odstaw tatata, postaw na młodych Polaków". Wyjaśni ktoś, bo skołowany jestem i nie wiem co myśleć.
Tez jestem zaskoczony, nie wiem czy Cupiał będzie ten kontrakt opłacał, jeżeli taki gość jak Stilic, ktory w naszej lidze robi różnice nagle do nas przychodzi, to przeciez wiadomo, ze za poldarmo tu nie bedzie gral, nawet siedzac na lawce w Turcji kasowalby z kilkadziesiat tysiecy euro miesiecznie.Dokad to nie bedzie potwierdzone nie uwierze.

Chociaz z drugiej strony co dolegalo Piechowi, ze do Zaglebia poszedl?

Jeszcze jest jedna mozliwosc, ze sie ze Smuda kochaja.
Odpowiedz cytując