Temat
:
Tenis ziemny
Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
158
22.01.2014, 21:23
ja ogladam w sumie wszystko co leci z AO i jeśli chodzi o mecz z Cibulkova to wszystko bedzie dobrze jak nie da jej sie rozpedzic.Ona taki typ mentalny Szarapowej.Nie może jej zacząć iśc bo bedzie groźnie.Nic tylko wstac nad ranem i ogladac
adas123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adas123
Znajdź inne posty napisane przez adas123