Temat: Tenis ziemny
Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 22.01.2014, 21:23
ja ogladam w sumie wszystko co leci z AO i jeśli chodzi o mecz z Cibulkova to wszystko bedzie dobrze jak nie da jej sie rozpedzic.Ona taki typ mentalny Szarapowej.Nie może jej zacząć iśc bo bedzie groźnie.Nic tylko wstac nad ranem i ogladac
Odpowiedz cytując