Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6138
Stary 22.01.2014, 21:18
Ok wszystko sie zgadza a Ślączkę uznam za małe przjęzyczenie lol i Osoruku w sumie też pewnie z telefonu żeś pisał adminie.
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 22.01.2014 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując