|
Nie miałem internetu przez kilka dni i nie chce mi się kilka stron przeglądać, więc może ktoś w krótkich żołnierskich słowach mi wyjaśnić co dolega Stilicovi, że do nas podobno przychodzi ?
Łękotkę mu wycieli, czy co ?
Czy to tylko może przeciek kontrolowany, manewr marketingowy przed ogłoszeniem cen karnetów ?
Bo w sumie według mnie wielkim zawodnikiem (choć na polską ligę OK) nie był, ale do nas ostatnio nawet tacy nie przychodzą.
Więc gdzie jest haczyk ?
A tak na marginesie, było już jakieś oficjalne odwołanie hasła "odstaw tatata, postaw na młodych Polaków". Wyjaśni ktoś, bo skołowany jestem i nie wiem co myśleć.
|