Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze
Offline
#
67050
22.01.2014, 20:40
Jezelli ten transfer dojdzie do skutku, to biorac pod uwage brak kasy i to kogo testujemy to bedzie gigantyczne wzmocnienie.Stlilic to flegmatyczny pilkarz,ale technike ma przerastajaca nasza lige o klase.
MichaelMyers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichaelMyers
Znajdź inne posty napisane przez MichaelMyers