Temat: Tenis ziemny
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 22.01.2014, 19:51
Tak w ramach odświeżenia tematu.

W sumie wiele się ostatnio nie działo. Radwańskie nie szalały na kortach ale to co zrobiła Agnieszka w Australii z Azarenką to jakiś kosmos.

Wciągnęła ją nosem i nawet się nie zakrztusiła


Tylko kilka akcji:
https://www.youtube.com/watch?v=nR3hC70XeoI


polecam obejrzeć cały mecz jak wyjec dostaje rakietą po dupie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując