Tak w ramach odświeżenia tematu.
W sumie wiele się ostatnio nie działo. Radwańskie nie szalały na kortach ale to co zrobiła Agnieszka w Australii z Azarenką to jakiś kosmos.
Wciągnęła ją nosem i nawet się nie zakrztusiła
Tylko kilka akcji:
https://www.youtube.com/watch?v=nR3hC70XeoI
polecam obejrzeć cały mecz jak wyjec dostaje rakietą po dupie
