Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4687
Stary 22.01.2014, 19:35
potrzebujesz przeglądarkę która obsługuje adobe flasha.
Ja na mojej komórce ściągnąłem adobe flash playera i streamy otwieram przez "internet" bo Google Chrome i chyba inne przeglądarki mobilne nie obsługują AFP.
Odpowiedz cytując