Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67048
Stary 22.01.2014, 18:23
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Sympatyczny Brazylijczyk z brzuszkiem Edi, który momentami mimo swojego wieku potrafił naprawdę zagrać coś z niczego. A z bieganiem to on miał tyle wspólnego co Smuda z mówieniem sensownych rzeczy w wywiadach.
To chyba inne mecze oglądaliśmy. Edi z przednich formacji w koronie czy ze środka pola w Szczecinie to był zawsze gość, który swoje wyczłapał - bez sprintów, bez zrywów, ale cały czas na linii podania.

Co do stwierdzenia, ze na polską ligę nawet stojanow wystarcza - oczywiście, że tak. A przynajmniej tak było jeszcze dwa, trzy sezony wstecz.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując