Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67047
Stary 22.01.2014, 18:12
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
amica już próbowała

jeśli u nas zagra, pan P_iedroleNieBiegam będzie całować się po łokciach
Tu akurat moim zdaniem trafiłeś kulą w płot.

Polska liga reprezentuje tak żałosny poziom, że czasem lepiej mądrze się ustawić niż głupio biegać.
Przykład?
Sympatyczny Brazylijczyk z brzuszkiem Edi, który momentami mimo swojego wieku potrafił naprawdę zagrać coś z niczego. A z bieganiem to on miał tyle wspólnego co Smuda z mówieniem sensownych rzeczy w wywiadach.

Bo, powiedzmy sobie szczerze, Wisła w tym momencie to nie jest drużyna budowana pod kątem pucharów...

Już bardziej mnie przekonuje argument przeciw, że ten gość praktycznie od pierwszego sezonu w Amice Wronki, zalicza zjazd po równi pochyłej.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 22.01.2014 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując