Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

amica już próbowała
jeśli u nas zagra, pan P_iedroleNieBiegam będzie całować się po łokciach
|
Tu akurat moim zdaniem trafiłeś kulą w płot.
Polska liga reprezentuje tak żałosny poziom, że czasem lepiej mądrze się ustawić niż głupio biegać.
Przykład?
Sympatyczny Brazylijczyk z brzuszkiem Edi, który momentami mimo swojego wieku potrafił naprawdę zagrać coś z niczego. A z bieganiem to on miał tyle wspólnego co Smuda z mówieniem sensownych rzeczy w wywiadach.
Bo, powiedzmy sobie szczerze, Wisła w tym momencie to nie jest drużyna budowana pod kątem pucharów...
Już bardziej mnie przekonuje argument przeciw, że ten gość praktycznie od pierwszego sezonu w Amice Wronki, zalicza zjazd po równi pochyłej.