Prawdziwy PiSowski idiota
http://www.youtube.com/watch?v=VPyYfe5G4Us
Ja na miescu rządu polskiego zacząłbym manewry WP pod granicą ukraińską na pokaz i mówił ,że to w obawie o rozprzestrzenienie sie konfliktu

Ciekawe co by Putin zrobił

pewnie silosy nuklearne by juz byly w pełnej gotowości hehe