Gwiaździsty napisał(a):

|
Oby to była kaczka dziennikarska. Ten rozkapryszony kopacz nas nie zbawi. Widać w tym transferze łapę Smudy. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Brązowego Palucha ściągnie.
|
A czyją łapę ma być widać ?
Majchrowskiego ,Dziwisza czy św.Mikołaja ,przecież Smuda to nasz trener.
Mnie bardziej martwi los Chrapka ,czy Garguły który zaliczył dobrą rundę .
Taki Chrapek ,który dla mnie był jednym z lepszych zawodników ostatniej rundy nie konieczcznie może chcieć "szlifować" ławę.