Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67042
Stary 22.01.2014, 16:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Oby to była kaczka dziennikarska. Ten rozkapryszony kopacz nas nie zbawi. Widać w tym transferze łapę Smudy. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Brązowego Palucha ściągnie.
A czyją łapę ma być widać ?
Majchrowskiego ,Dziwisza czy św.Mikołaja ,przecież Smuda to nasz trener.
Mnie bardziej martwi los Chrapka ,czy Garguły który zaliczył dobrą rundę .
Taki Chrapek ,który dla mnie był jednym z lepszych zawodników ostatniej rundy nie konieczcznie może chcieć "szlifować" ławę.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując