Myślę, że docelowo Stilić ma zluzować Gargułę.
Zawodnik o zbliżonej charakterystyce, trochę od Guły wolniejszy i mniej dynamiczny, za to z dokładniejszym podaniem i ciut lepszych (wg mnie) umiejętnościach technicznych.
Wymiana 33 latka na 26 latka.
Jeśli podpisze kontrakt, to uwierzę, że jednak jakieś wzmocnienia się szykują i być może będzie można powalczyć o podium, a przy dobrych wiatrach mistrza. Bo jakby nie było powinien być dla nas wzmocnieniem. Chociaż życie swoje, a ekspektacie i marzenia

zawsze swoje.