Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67039
Stary 22.01.2014, 16:00
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Dodajmy, że w minionej rundzie często na skrzydle grał u nas Chrapek czy Boguski, żadne demony szybkości. Po ewentualnym przyjściu Stilicia, można Gargułę przesunąć nieco do boku, bo i tak na obieg będą wchodzili obrońcy. A jednak jakość gry w środku pola powinna pójść drastycznie w góre ze Bośniakiem w składzie.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Każdy z czwórki Garguła - Stilić - Chrapek - Brożek (który często wraca się po piłki i dogrywa) może w dowolnej chwili rzucić piłkę rozbrajającą każdą obronę ekstraklasy. Jeżeli chodzi o potencjał, to jest najlepszy środek pola/atak ekstraklasy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując