Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25426
Stary 22.01.2014, 15:58
DonaltTSSk napisał(a):Wyświetl post
Jak ma jednoczyć ludzi skoro sam Owsiak publicznie wypowiada się na tematy polityczne i "przypadkiem" po linii władzy ? (ostatnio zbluzgał w TV Macierewicza za to, że zorganizował swoją konferencję w czasie gdy autorytet III RP miał swoją)
Jednoczy idea pomagania dzieciom ,a nie poglądy polityczne Owsiaka.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Buchachacha tak samo jak po smoleńsku byliśmy jednym społeczeństwem puki PiSior Komorowski nie nakazał usunąć postawionego przez harcerzy krzyża. Krzyża, który miał był kamieniem węgielnym pomnika upamiętniającego tych co zginęli i tych którzy przyszli oddać im hołd. Chociaż nie, przepraszam bul to przecież nie PiSior, a zwyczajny POpapraniec tak samo jak ten który wykreował ciemne, zaściankowe mohery, ten co pragnął dożynać i ten co chciał wypychać. Wszystko to POpaprańcy. Więc kolego AS82. Kto dzieli to wszyscy wiedzą.
Jak dla mnie końcem wspólnej żałoby po Smoleńsku, była polityczna decyzja o pochowaniu Kaczyńskiego na Wawelu.

Co do krzyża to była to polityczna hucpa , tak samo jak polityczną hucpą ,są marsze Kaczyńskiego 10 każdego miesiąca nie do grobu swojego brata tylko pod pałac prezydencki
Ostatnio edytowane przez AS82 : 22.01.2014 o godz. 16:04.