DonaltTSSk napisał(a):

|
Jak ma jednoczyć ludzi skoro sam Owsiak publicznie wypowiada się na tematy polityczne i "przypadkiem" po linii władzy ? (ostatnio zbluzgał w TV Macierewicza za to, że zorganizował swoją konferencję w czasie gdy autorytet III RP miał swoją)
|
Jednoczy idea pomagania dzieciom ,a nie poglądy polityczne Owsiaka.
Drozd napisał(a):

|
Buchachacha tak samo jak po smoleńsku byliśmy jednym społeczeństwem puki PiSior Komorowski nie nakazał usunąć postawionego przez harcerzy krzyża. Krzyża, który miał był kamieniem węgielnym pomnika upamiętniającego tych co zginęli i tych którzy przyszli oddać im hołd. Chociaż nie, przepraszam bul to przecież nie PiSior, a zwyczajny POpapraniec tak samo jak ten który wykreował ciemne, zaściankowe mohery, ten co pragnął dożynać i ten co chciał wypychać. Wszystko to POpaprańcy. Więc kolego AS82. Kto dzieli to wszyscy wiedzą.
|
Jak dla mnie końcem wspólnej żałoby po Smoleńsku, była polityczna decyzja o pochowaniu Kaczyńskiego na Wawelu.
Co do krzyża to była to polityczna hucpa , tak samo jak polityczną hucpą ,są marsze Kaczyńskiego 10 każdego miesiąca nie do grobu swojego brata tylko pod pałac prezydencki