Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25424
Stary 22.01.2014, 15:47
DonaltTSSk napisał(a):Wyświetl post
Jak ma jednoczyć ludzi skoro sam Owsiak publicznie wypowiada się na tematy polityczne i "przypadkiem" po linii władzy ? (ostatnio zbluzgał w TV Macierewicza za to, że zorganizował swoją konferencję w czasie gdy autorytet III RP miał swoją)
I nawoływał do przemocy pod adresem TV Republika a także zaprasza na brudstok ludzi ściśle związanymi z ugrupowaniami politycznymi Taki to nasz apolityczny owsik