DonaltTSSk napisał(a):

|
Jak ma jednoczyć ludzi skoro sam Owsiak publicznie wypowiada się na tematy polityczne i "przypadkiem" po linii władzy ? (ostatnio zbluzgał w TV Macierewicza za to, że zorganizował swoją konferencję w czasie gdy autorytet III RP miał swoją)
|
I nawoływał do przemocy pod adresem TV Republika a także zaprasza na brudstok ludzi ściśle związanymi z ugrupowaniami politycznymi

Taki to nasz apolityczny owsik
