AS82 napisał(a):

|
Jest jeszcze jedna pozytywna rzecz związana z WOŚP , ,że jednoczy ludzi i sprawia ,że jesteśmy jednym społeczeństwem, co oczywiście tak nie podoba się PISiorom ,i dlatego tak szczują na WOŚP,bo jedyne co oni umieją to dzielić ,skłócać ludzi i obrzydzać wszystko.
|
Jak ma jednoczyć ludzi skoro sam Owsiak publicznie wypowiada się na tematy polityczne i "przypadkiem" po linii władzy ? (ostatnio zbluzgał w TV Macierewicza za to, że zorganizował swoją konferencję w czasie gdy autorytet III RP miał swoją)