Jaroo1 napisał(a):

|
Nie, zły wniosek. Wniosek jest taki, że ta cała szopka pt WOŚP jest balonem pompowanym na wyrost. Choćbyśmy się zesrali to nigdy nie uzbieramy w takiej zbiórce jakiejś znaczącej sumy, bo ile można uzbierać? 50-80 mln? Kolejny wniosek jest taki żeby z niewiele znaczącej zbiórki nie robić wielkiego halo, czegoś zbawiennego bo zwyczajnie niczym zbawiennym te 50 mln nie jest.
|
Jest jeszcze jedna pozytywna rzecz związana z WOŚP , ,że jednoczy ludzi i sprawia ,że jesteśmy jednym społeczeństwem, co oczywiście tak nie podoba się PISiorom ,i dlatego tak szczują na WOŚP,bo jedyne co oni umieją to dzielić ,skłócać ludzi i obrzydzać wszystko.