Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67034
Stary 22.01.2014, 14:58
Klub testuje nonamów: "pośmiewisko dla klubu, Bednarz wypierd****"
Informacja, że jeden z najlepszych obcokrajowców, który biegał po boiskach tej ligi, podpisał kontrakt z naszym klubem: "Beee, on grał w Lechu, będzie miał nasz klub w dupie i pewnie nie będzie zapierdalał... niech wypierd***"
...
Messi podpisał kontrakt z Wisłą: "ee jakis taki mały i do tego latynos, chcemy młodych polaków!"

OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE!
Odpowiedz cytując