|
Klub testuje nonamów: "pośmiewisko dla klubu, Bednarz wypierd****"
Informacja, że jeden z najlepszych obcokrajowców, który biegał po boiskach tej ligi, podpisał kontrakt z naszym klubem: "Beee, on grał w Lechu, będzie miał nasz klub w dupie i pewnie nie będzie zapierdalał... niech wypierd***"
...
Messi podpisał kontrakt z Wisłą: "ee jakis taki mały i do tego latynos, chcemy młodych polaków!"
OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE!
|