Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67030
Stary 22.01.2014, 13:53
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
amica już próbowała

jeśli u nas zagra, pan P_iedroleNieBiegam będzie całować się po łokciach
"pan P_iedroleNieBiegam" - dlaczego go tak nazywasz? z tego co wiem zawsze był wolnym piłkarzem jego atuty to umiejętności czysto piłkarskie, widzę że tutaj jest znowu przejaw na "anty", 90% wpisów na tym forum podnieca się testami, jakimiś kaczkami medialnymi Legii, Lecha i reszty, bo oni to mają na oku samych za*ebistych zawodników a później liga weryfikuje ich umiejętności które niczym nie odstają od Patejuków, Pawłowskich i innych Łukasików

rozumiem, że mogą wam się nie podobać gracze testowani, że przychodzą z różnych lig, ale to są ku*wa testy, a wzmocnienia o których mówił Smuda będą i jednym z nich jest Stilic, koniec kropka
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując