Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

amica już próbowała
jeśli u nas zagra, pan P_iedroleNieBiegam będzie całować się po łokciach
|
"pan P_iedroleNieBiegam" - dlaczego go tak nazywasz? z tego co wiem zawsze był wolnym piłkarzem jego atuty to umiejętności czysto piłkarskie, widzę że tutaj jest znowu przejaw na "anty", 90% wpisów na tym forum podnieca się testami, jakimiś kaczkami medialnymi Legii, Lecha i reszty, bo oni to mają na oku samych za*ebistych zawodników a później liga weryfikuje ich umiejętności które niczym nie odstają od Patejuków, Pawłowskich i innych Łukasików
rozumiem, że mogą wam się nie podobać gracze testowani, że przychodzą z różnych lig, ale to są ku*wa testy, a wzmocnienia o których mówił Smuda będą i jednym z nich jest Stilic, koniec kropka