|
Stilic naszą marną ligę przerastał o klasę, później loty obniżył bo mu się nie chciało grać, możliwe że wpływ na to mają trenerzy którzy go prowadzili, a za Smudy on się prezentował najlepiej. Jak dla mnie transfer na plus o ile wogóle do nas przyjdzie
aha i radzę przestać się doszukiwać dziury w całym bo on kiedyś grał w Lechu, ku*wa ludzie Żurawskiego i Głowackiego to wy tak nie ganiliście. Przyjdzie pokaże się z dobrej strony to nagle zakochacie się w nim, tacy z was kibice
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|