Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67026
Stary 22.01.2014, 12:22
Stilic naszą marną ligę przerastał o klasę, później loty obniżył bo mu się nie chciało grać, możliwe że wpływ na to mają trenerzy którzy go prowadzili, a za Smudy on się prezentował najlepiej. Jak dla mnie transfer na plus o ile wogóle do nas przyjdzie

aha i radzę przestać się doszukiwać dziury w całym bo on kiedyś grał w Lechu, ku*wa ludzie Żurawskiego i Głowackiego to wy tak nie ganiliście. Przyjdzie pokaże się z dobrej strony to nagle zakochacie się w nim, tacy z was kibice
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując