Proximus napisał(a):

Ja tu nie widzę nic dziwnego. Wiele zachodnich klubów stosuje taką praktykę w niektórych przypadkach. Prawdopodobnie ten podpisany kontrakt wejdzie w życie tylko wtedy gdy zawodnik przejdzie pozytywnie testy medyczne. W innym przypadku będzie on nieważny.