FraMat napisał(a):

Ostatnie posty Drozda i Jaroo1 zostały przeniesione do tematu
Śmieszne flmiki, zdjęcia, itp
Jak macie tak pisać, to się tam przenieście. Chyba, że wolicie odpoczynek od forum
|
Wystarczy reagować na pyskówki od razu a nie czekać na odpowiedź. Jaroo1 postawił sobie jasny cel przyp... się do wszystkiego co napiszę, a że merytorycznie nie potrafi to albo bluzga albo żenująco prowokuje. Mógłbym oczywiście nie reagować i tak będę robił. Jednak oczekuję reakcji pana moderatora. Najlepiej wywalania kretyńskich postów. Pozdrawiam.
ps. Pojawił sie kolejny z serii
